Зі святом, дорогі учителі!

Свято для вчителів

До дня учителя, за традицією, у НВК відбулася вистава, яку готували учні випускних ліцейних класів. Режисерами були класні керівники Наталія Василівна Ємець та Роксолана Мелетіївна Луферчик. Цікаві номери заставили весь зал бути дуже уважним.

Свято для вчителів Свято для вчителів

Зокрема, вітання від дівчат заставило учителів згадати своє дитинство.

Свято для вчителів Свято для вчителів

Діти учителів привітали своїх мам.

Свято для вчителів Свято для вчителів

Для глибшого пізнання істини своїм наставникам майбутні випускники подарували по яблуку.

Свято для вчителів Свято для вчителів

Дякуємо, було приємно і цікаво – говорили учителі.

Свято для вчителів