Оріяна допомагає військовим

Вчителі, учні, батьки «Оріяни» відгукнулись на заклик керівництва міста допомогти Львівській 80 аеромобільній бригаді. Ініціативна група учителів та учнівське самоурядування об’єднали свої зусилля і протягом першого тижня навчання було перераховано кошти на рахунок волонтерів бригади.
Також був оголошений збір теплих речей, одягу для поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Львові. Зібрані речі щодня передають у лікарню.
Другий тиждень збирали кошти на закупівлю спальників та найнеобхідніших ліків для бійців бригади на фронт. Багато учнів написали листи до бійців. 12 вересня закуплені речі та листи були передані волонтерам, які привезуть усі зібрані речі зенітно-ракетному взводу першого батальйону бригади. Передача речей відбулась у школі.

Оріяна допомагає військовим Оріяна допомагає військовим