І знову Перше вересня, і знову за парти…

Традиційне свято початку навчального року цього разу проходило у тривожній обстановці. Побоюючись можливих провокацій, Управління освіти міста рекомендувало проводити урочисті лінійки у приміщеннях. Однак, урочистий, святковий настрій панував цього дня всюди. Учні і гості прийшли у вишиванках, дружно співали гімн України.

Перше вересня Перше вересня

Найбільше уваги було до першокласників.

Перше вересня Перше вересня

Першокласників та майбутніх випускників, батьків та учителів покропив свяченою водою о.Володимир із парафіяльного храму. Привітали учнів директор НВК та гості: начальник Управління фінансів п. Лілія Римар та інспектор відділу освіти Роман Карпій.

Перше вересня Перше вересня

Першокласники пообіцяли добре вчитися, а старші – їм у цьому допомагати.
На завершення звучав Перший Дзвінок від кращих учнів.

Перше вересня Перше вересня

Навчальний рік розпочався уроком «Україна – єдина країна».
Після завершення уроків О.Володимир освятив фігуру Матері Божої з Ісусом на руках, яку подарували закладу батьки випускників 9 та 11 класів 2014 року. До її встановлення долучились вчителі та працівники комплексу.

Перше вересня Перше вересня

Віримо, що ця подія додасть бажання вчитися нашим учням, яких щороку стає більше.