Останній дзвінок

30 травня на спортивному майданчику школи-ліцею продзвенів Останній дзвінок для учнів 11-А класу 2013-14 навчальному році. Все було за сценарієм: вихід 27 випускників на чолі із класним керівником Лущанець Оксаною Василівною, внесення прапора та хоругви закладу, виконання гімну України і ліцею, виступи гостей, випускників та батьків.

Останній дзвінок Останній дзвінок
Але був і момент, коли всі присутні завмерли у хвилині мовчання за українськими воїнами, що загинули у боях на сході України.

Останній дзвінок Останній дзвінок
Поблагословив випускників та усіх учнів, батьків, учителів о.Володимир з парафіяльної церкви Уведення в храм Пресвятої Богородиці.

Останній дзвінок Останній дзвінок
Привітала випускників Римар Ліліана Іванівна —начальник управління фінансів Львівської міськради.

Останній дзвінок Останній дзвінок
Присутніх привітав директор спортивної школи із санного спорту С.Бандрівський та нагородив учнів-призерів всеукраїнських та міжнародних змагань.

Останній дзвінок
Естафету досягнень «Золотого Олімпу» передав молодшим призер олімпіад з математики Серивко Ярослав. Інші двоє медалістів, також призери і переможці багатьох олімпіад та конкурсів Баландюх Ірина та Остапюк Олег пронесли перед присутніми і дали останній дзвінок.

Останній дзвінок Останній дзвінок
На завершення свята випускники танцювали вальс. Запрошували і батьків та вчителів.