«Золотий Олімп – 2014

26 травня 2014 року відбулась чергова конференція Учнівського наукового товариства «Золотий Олімп». Відкрила засідання голова ради УНТ, вч. англ.. мови Лиса Г.Л.
В актовій залі у присутності учнів ліцейних класів, учителів, були заслухані кращі пошукові роботи, які протягом року готувалися і виголошувались учнями на районних, міських, обласних конкурсах та були визнані в числі кращих. Учасники засідання після доповіді могли задати запитання доповідачам по темі виступу і отримати відповідь.
Список доповідачів та оголошених робіт підсумкової конференції наукового товариства «Золотий Олімп» подано у таблиці.

Після наукової конференції виконанням гімну «Оріяни» розпочалось наступне відділення. Тепер свій звіт подали учасники мистецьких відділень УНТ «Золотий Олімп».

Виступали солісти-вокалісти, танцювальний гурток «Сихівчани», вокальний гурток «Вишиванка», учасники драматичного гуртка.