В «Оріяну» прибула статуя Івана Боско

15 квітня наш заклад зустрів статую святого Івана Боско,вихователя молоді, засновника Салезіянського Згромадження, яка передається із школи до школи міста для духовного збагачення учнів.

У святково прикрашеному вестибулі зібрались учні та працівники закладу. Фігуру урочисто поставили на постамент під іконою Покрови Пресвятої Богородиці. Отець Назарій з парохіальної церкви Уведення в Храм Пресвятої Богородиці освятив місце із статуєю для молитви.

Директор закладу з коротким вступним вітальним словом звернувся до присутніх і наголосив, що перебування статуетки в НВК в часі страсного тижня та Великодніх свят це добрий знак для усіх нас. Присутні разом із священиком читали текст літанії до святого Івана Боско. По закінченню літанії священик із присутніми промовив молитви до Святого Івана Боско.
Отець Назарій розповів присутнім про життєвий шлях Івана Боско, його методи виховання дітей та молоді.

Наступного дня до ліцею для зустрічі з учнями завітав настоятель монастиря Салезіянського Згромадження з Винник о.Григорій. В актовій залі учні переглянули відеофрагменти про діяльність Івана Боско, а отець Григорій їх прокоментував і розповів про особливості молитви до святого І.Боско.

На завершення відбулась спільна молитва біля статуетки Івана Боско.
Протягом найближчих днів кожен бажаючий може помолитися до святого і просити його заступництва та допомоги.