Марія Мандракова – переможець міського конкурсу учнівських дослідницьких робіт

В «Оріяні» відбувся VІІI загальноміський конкурс науково-дослідницьких та реферативних робіт учнів «Проблеми природокористування в контексті сталого розвитку». 24 учасники змагались у вмінні представити дослідницьку роботу, захистити її, дискутувати з конкурентами. Відбулося відкриття конкурсу, підчас якого учні 6 і 10 класів побажали учасникам успіху.

Учениця 10-а класу Марія Мандракова, підготувавши своє дослідження під керівництвом вч.біології Кравець В.А., зуміла виконати всі вимоги журі.
Переможниця нагороджена цінними книгами на екологічну тематику та наплічником. Традиційно одним із спонсорів призів був «Шувар».

У журі працювали науковці, працівники управлінь екології міста, області.

До зустрічі на конкурсі наступного року.