Екологічна толока у лісопарку

Традиційно кожного року, на толоку у сусідній з житловим масивом лісопарк входять учні “Оріяни”. 12 квітня, у суботу, прибирати ліс прийшли бажаючі учні 6-х класів.
Усіх зібралось 35 хлопців та дівчат. Разом з учнями працювали класні керівники Танасійчук Н.С. та Казимира В.І. На толоку вийшли також курсанти «сухопутки», волонтери та працівники комунальних служб.

Ми знали, що у лісі часто відпочивають місцеві мешканці, і залишають сміття, але місцями його було дуже багато. Дорослі «відпочивальники» забувають, що прийдуть до лісу знову, але він уже не зустріне їх так гостинно.
Після роботи добре смакували солодощі, якими пригостив учнів “Шувар”.

Разом з нами працювали дорослі волонтери і робота йшла дружно.

Памятаймо, що чисто там, де не смітять.