Герою духу та Героям Майдану

9 квітня 2014 року в актовій залі НВК відбувся виховний захід памяті великомученика Йосафата( Івана Кунцевича) та Героїв Небесної Сотні. Задум виховного заходу полягав у показі величі подвигу служителя церкви та захисників демократії в Україні.
Захід підготували учні 10-б класу під керівництвом вч. української мови Луферчик Роксолани Мелетіївни. Під час вечора виступила майстер спорту з художньої гімнастики, випускниця ліцею Сахно Мар’яна та вокальний ансамбль вчителів «Берегиня». Присутні переглянули документальний фільм про події на Майдані.

На завершення усі співали духовний гімн України «Боже великий, єдиний».