Завершився 2020-21 навчальний рік

Це був непростий рік. Епідемія Covid-19 внесла багато проблемних ситуацій у нашу діяльність, але ми це подолали.

Відбувся випуск учнів 9-х та 11 класів. Девятий клас закінчили 107 учнів. З них чотирьом вручені свідоцтва із відзнакою за результатами річного оцінювання:

Закалі Мілені

Петришин Любові

Паламарю Дмитру

Чаус Юлії

Ці учні – активні учасники олімпіад та предметних конкурсів.

Одинадцятий клас закінчили 60 учнів. З них четверо нагороджені  золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»:

Коваль Богдан

Тарасов Андрій

Сташків Оксана

Серивко Остап

Грамотою “За особливі досягнення у вивченні окремих предметів” нагороджені 6 випускників:

1. Тарасов Андрій – з зарубіжної літератури, англійської мови;
  2. Лантух Тетяна – з англійської мови;
  3. Коваль Богдан  – з англійської мови, зарубіжної літератури;
  4. Шимко Юлія – з зарубіжної літератури;
  5. Лісний Віталій – з економіки;
  6. Серивко Остап  – з математики, економіки.

Переважна більшість випускників успішно склала завдання ЗНО-2021. Бажаємо нашим випускникам міцного здоров’я і успіхів у житті.

Підсумки роботи ліцею за 2020-21 навчальний рік підведені у звіті директора, який розміщено у розділі сайту «Звіти».
Звіт директора про роботу закладу у 2020-2021 н.р.