Телефон/Факс: (032) 222-04-62
Адреса: м. Львів, вул. Чукаріна, 3

До уваги батьків випускників 4-х та 9-х класів

З вересня місяця у ліцеї будуть навчатись чотири 5-х класи та два десятих 10-х профільних класи ( економічний та філологічний) із поглибленим вивченням окремих предметів.

У п’ятих класах буде створено клас поглибленого вивчення англійської мови та два класи економічного спрямування. Учні, які навчаються за проєктом «Інтелект України» продовжать навчання за цією програмою. Для своєчасного і швидкого вирішення переведення учнів у 5-й клас просимо батьків подати відповідну заяву класному керівнику 5 травня із зазначенням класу де планується навчання дитини. Якщо до якогось класу буде більше 30 заяв, то буде проводитись відбір згідно успішності учнів.

Також на 5 травня просимо подати заяви батьків учнів 9 класів щодо участі у відборі до відповідного профільного класу, якщо ви плануєте подальше навчання у нашому ліцеї.

Якщо у якийсь клас буде подано більше 30 заяв, то туди буде проводитись конкурсний відбір. Педагогічна рада може звільнити від участі у відборі учнів 9 класів, які мають значні успіхи у предметних олімпіадах та конкурсах, а також навчаються на високий та достатній рівень.

Дирекція ліцею

 

 

Оголошення

Ліцей “Оріяна” проводить набір у перші класи на 2019-20 н.р.

Набираємо 4 класи (120 учнів) за програмою Нової української школи. Один клас (за бажання батьків) буде працювати за програмою “Інтелект України”, адаптованою до вимог НУШ.

Детальна інформація про проекти на сайтах:

intellect-ukraine

та

nus.org.ua

Для зарахування в ліцей "Оріяна" потрібно подати:

Запис проводить заступник директора з НВР п.Ярославська Н.А. у середу, четвер з 16.00 до 18.00 год.

Оголошення!!!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників на батьківські збори, що відбудуться 20.02.2020р. в актовій залі школи о 18:00 год.

Для п’ятикласників планується відкриття класів з поглибленим вивченням англійської мови та з вивченням економіки.

Довідки за телефоном
222-41-05.

Ми на карті:


Цікаві посилання:

Osvita.com.ua
Osvita.ua
lviv-adm
intellect-ukraine.org