Про початок навчального року

Дорогі учні і батьки! Дирекція та педагогічний колектив ліцею «Оріяна» розуміють ваше хвилювання з приводу початку нового навчального року в умовах, що склалися. Завдань багато, бо ніколи раніше перед нами не стояли такі виклики. Надзвичайно важливо в такій ситуації не панікувати, триматися разом та спільно вирішувати всі питання

Звертаємо вашу увагу на те, що ми готуємо школу до роботи в умовах адаптивного карантину відповідно до Постанов МОЗУ від 30.07.2020 №42 та від 22.08.2020, №50 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”. Зрозуміло, що   2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Новими будуть і наші з вами правила комунікування та життєдіяльності. Нам усім важливо зрозуміти, що виконання певних правил – це запорука здоров’я наших дітей та нашого здоров’я. Тому ми. дорослі, власним прикладом повинні демонструвати дітям НЕУХИЛЬНЕ їх виконання.  Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

1. Початок навчального року – 01.09.2020р.,  з метою запобігання скупчення, учні заходять до приміщення через окремі входи ( про які повідомлять класні керівники)  в різний час, що дасть можливість зменшити концентрацію дітей в приміщенні закладу. :
  • 6-8 класи йдуть на 8.00 ( початок уроку о 8.15),
  • учні 1-5, 11-ті класи – на 09.00 ( початок уроку 09.10.),
  • 9-10-ті класі – на 10.00 ( початок уроку – 10.05)

УЧНІВ ПЕРШИХ КЛАСІВ ЗУСТРІЧАЮТЬ КЛАСНІ КЕРІВНИКИ НА ПОДВІР′Ї ЛІЦЕЮ!

1. Загальношкільного заходу не буде. Першого дня буде по три уроки у кожному класі.
  2. Батькам до школи доступ заборонено.
  3. Ліцей забезпечений безконтактними термометрами, дезинфікаційними та антисептичними засобами для обробки рук, засобами для миття підлог та поверхонь, рідким милом.
  4. Просимо забезпечити прихід дітей до ліцею в масках. Вхід без маски -заборонено. Рекомендовано дитині мати маленьку (особисту) пляшечку антисептичного засобу, або упаковку одноразових вологих серветок.
  5. В ліцеї встановлено окремі контейнери для утилізації засобів індивідуального захисту.
  6. Удома щоранку батьки зобов’язані проводити моніторинг стану здоров’я дитини та вимірювати температуру. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання учні тимчасово будуть ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу, про що батьки чи інші законні представники дитини будуть негайно поінформовані.
  7. Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.
  8. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  9. За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть в основному в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі будуть приходити на урок до учнів у клас ( за винятком уроків іноземної мови, фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання та фізичного виховання).При кожній можливості вчителі плануватимуть проведення уроків надворі.
  10. У розкладі уроків передбачений різний час початку та закінчення навчальних занять для різних класів :
  • 1-й урок – 08.15- 09.00
  • 2-й урок – 09.10 – 09.55
  • 3-й урок – 10.05 – 10.50
  • 4-й урок – 11.00 – 11.45
  • 5-й урок – 12.00 – 12.45
  • 6-й урок – 13.00 – 13.45
  • 7-й урок – 13.55 – 14.40
  • 8-й урок – 14.50 – 15.35
  • 9-й урок – 45 – 16.30

6-8 класи йдуть на 8.00 ( початок уроку о 8.15) – 1 урок

учні 1-5, 11-ті класи – на 09.00 ( початок уроку 09.10.) – початок з 2-го уроку

9-10-ті класі – на 10.00 ( початок уроку – 10.05)- початок з 3-го уроку

1. Форма одягу – діловий стиль. На уроки фізичного виховання – спортивна форма та змінне спортивне взуття для вулиці.
  2. Рекомендуємо батькам підготувати електронні версії підручників, щоб діти не носили важкі ранці з підручниками у ліцей і назад.
  3. Групи продовженого дня будуть працювати уже з 02 вересня. В міру подачі заяв батьками.
  4. Спосіб комунікації батьки кожного класу визначають спільно зі своїм класним керівником. Додатковим джерелом оперативної інформації є група ліцею у фейсбуці, сайт ліцею «Оріяна».
  • Ми розуміємо, що у вас ще залишилися запитання. Передавайте їх через своїх класних керівників, і ми, по можливості, будемо на них відповідати.
  • Ми впораємося, коли будемо спільно шукати шляхи подолання труднощів, тільки спільними зусиллями ми зробимо світ наших дітей кращим!
  • Сподіваємося на розуміння та співпрацю.

З повагою – дирекція ліцею «Оріяна».