Щасливої дороги, випускники!

Після вручення документів про освіту можна ствердити, що завершився 2019-2020 навчальний рік. Відбулося ДПА у формі ЗНО. Майже усі випускники взяли у ньому участь. Вручені документи про освіту 44 випускникам наших 11 класів.

Свідоцтва  про повну загальну середню освіту особливого зразка  і  золоту медаль  “За високі досягнення у навчанні” отримали Гонсьор Юрій, Косар Юлія, Шавяк Андріана, Бернацький Андрій, Буняк Романа, Романів Софія.

Срібною медаллю “За високі досягнення у навчанні” нагороджена

Кітик  Анастасія.

Цьогоріч 10 випускників і випускниць нагороджені Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»: Бернацький Андрій (зарубіжна література), Гонсьор Юрій (зарубіжна література, фізика, англійська мова, геометрія, алгебра), Івановська Анастасія ( зарубіжна література), Кінаш  Христина  (зарубіжноа література), Кітик Анастасія ( англійська та німецька мови, зарубіжна  література, астрономія, географія). Косар Юлія (зарубіжна література), Полєтаєв  Максим  ( зарубіжна література, астрономія), Ряполова Марія ( астрономія), Сафрончик Анна ( зарубіжна  література), Шавяк Андріана ( українськоа мова та література, зарубіжна література, астрономія, біологія, геометрія, фізика).

Багато наших випускників, за роки навчання, активно представляли ліцей у різноманітних громадських заходах, зустрічах, наукових конференціях. Тож, за  участь  в громадській роботі закладу, учнівському самоурядуванні,  УНТ «Золотий Олімп», конкурсах, турнірах, олімпіадах, проєктах,  нагороджені грамотами ліцею  Гонсьор Юрій, Кітик Анвстасія, Буняк Романа, Косар Юлія, Шавяк Андріана, Ряполова Марія, Романів Софія, Чижук  Віталій.

Велика подяка за довготривалу та плідну роботу класним керівникам Бабяк Ірині та Чайці Світлані.

Усім випускникам бажаємо здійснення мрій, натхнення у подальшому навчанні, роботі і, звичайно, великого щастя!