Партнерство з батьками!

25.11.2019 для учнів 11-А та 9-Б класів було проведено урок-тренінг “Домедична допомога для порятунку постраждалого”.
Його провів лікар-реаніматолог КМЛ швидкої допомоги, батько учня 11-А класу, Олендій Андрій.
Учні практикувалися у накладанні джгутів для зупинки кровотечі; проводили серцево-легеневу реанімацію, а саме непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень на тренажері-манекені Little Anne.
Під час тренінгу учні також ознайомилися із методами допомоги потерпілому при удавленні, включаючи прийом Геймліха, та розглянули різні пристрої, які застосовують при попаданні сторонніх тіл у дихальні шляхи потерпілого. Було дуже цікаво та пізнавально, оскільки знання цих методів допоможуть врятувати чиєсь життя у критичній ситуації.
12.11.2019 для учнів 11-А класу було проведено тренінг “Стресостійкість та підвищення емоційного порогу під час підготовки та складання ЗНО”.Тренінг проводила кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії УКУ, психотерапевт Миколайчук Мар’яна. Учням неймовірно сподобався тренінг. Знання та вміння, здобуті під час тренінгу, вони зможуть застосувати у повсякденному житті.