Проект 205 «Нова Бібліотека»

Шановні батьки, учителі, друзі!!

Розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету. Просимо усіх Вас відповідально поставитися до голосування за наш проект

№205 «Простір можливостей. Нова бібліотека ліцею Оріяна».

Переможцями Громадського бюджету стають ті, хто є найбільш активним, і найбільш зацікавлений у реалізації свого проекту.

Конкуренція з кожним роком зростає і тому недостатньо лише кожному із Вам віддати свій голос за наш проект. Кожен із Вас повинен бути активним провідником проекту, створити навколо себе команду активних мешканців, котрі зможуть проголосувати за даний проект. Лише тоді буде позитивний результат.

Прошу усіх голів батьківських комітетів, пересилати цю інформацію у себе у групах у кожному класі. Від вас дуже багато залежить, тому Ви кожен лідером і авторитетом у своєму класі.

Дії для голосування за проекти Громадського бюджету

1. Хто має картки Приватбанку, Ощадбанку, але не є активним користувачем, прохання перевірити доступ до Приват24 (Ощад24).
  2. Якщо Ви не є користувачем банківських карток, є прохання їх виготовити, найкраще картку Приватбанку.

Для цього потрібно підійти у відділення Приватбанку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Це повинні бути оригінали документів. Також потрібно знати свій номер мобільного телефону і мати його із собою, знати свою електронну адресу (e-mail). Картка оформляється миттєво. На відвідування банку потрібно затратити 10-20 хв.

1. Цього року до процесу голосування додали картки monobank.
  2. Кожен із Вас повинен бути маленьким осередком щодо залучення своїх родичів, друзів, колег по роботі, сусідів до процесу голосування за наш проект.

Дуже важливо поширити цю інформацію в соціальних групах (Фейсбук. Вайбер, Інстаграм) мешканців Вашого будинку, котрі проживають поруч із ліцеєм.

1. Наш проект №205 https://lviv.pb.org.ua/projects/205

Голосувати до 15 листопада можна двома шляхами:

– on-line через сайт https://lviv.pb.org.ua/ через систему BankID за допомогою карток Приватбанку, monobank або Ощадбанку (найбільш популярні);

– Шляхом відвідання одного із ЦНАПів м. Львова.

Відповідно з собою в ЦНАПі потрібно мати оригінал паспорту та інших відповідних документів.

1. З одного стаціонарного комп’ютера, ноутбука або планшета (смартфона) можна голосувати багато разів (тобто різним людям).  До уваги береться реєстрація через Приват 24 (Ощад 24) чи інших банків.
  2. Кожен Голова батьківського комітету класу разом з усіма батьками повинні бути двигуном щодо активізації процесу голосування за наш проект.
  • Дирекція ліцею та вчителі будуть активно долучатися до голосування за наш проект.
  • Багато з батьків є випускниками даної школи.

У Вас є групи однокласників у соціальних мережах. Попросіть своїх однокласників підтримати даний проект.

• Ви проживаєте недалеко від ліцею. Мешканцями будинку створено групи у соціальних мережах. Попросіть мешканців підтримати даний проект.
  1. Діліться враженнями та своїм досвідом.

Це буде корисним для інших батьків ліцею.