Львівські письменники в гостях у школярів «Оріяни»

15 листопада в актовій залі відбулась зустріч учнів 3-4 класів із львівською письменницею Лесею Кічурою, авторкою серії книжок «Добрі мамині казки». Казкарка розповіла про себе, а також познайомила юних читачів із своїми книгами «Мандри» та «Магія Різдва». Слухаючи казки, учні наче побували у майстерні янголів, де готують подарунки, які рознесе дітям Св. Миколай.

16 листопада завітав у гості до учнів 2-их класів поет, заслужений тренер України з важкої атлетики, автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика» Олександр Зімба.

Наші діти дізналися багато цікавих історій, послухали і поспівали різноманітних дитячих пісень. В подарунок кожна дитина отримала чудову книжечку із серії «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».

Зустрічі учнів із львівськими письменниками організували – Зарицька О.В., Ярославська Н.А., Плювак О.В. та Романів О.З.