З 1 по 15 листопада голосуємо за проект "Кафе "VYDELKA"

Підтримаймо ініціативу ліцеїстів – голосуємо за зміни!

Для того, щоб учні ліцею “Оріяна” мали змогу смачно і швидко поїсти та комфортно провести перерву, потрібно з 1 по 15 листопада віддати свій голос за учнівський проект “Кафе-Їдальня “VYDELKA”, номер проекту 153.

Адреса веб-сайту “Гормадський проект. Львів.”, де можна проголосувати https://lviv.pb.org.ua/projects/153

Проголосувати зовсім просто та швидко. Це можна зробити на сайті або через термінал ПриватБанку. Нижче подано інструкції для цього. До голосування можуть долучатись особи, що мають паспорт або IDкартку.