Проводимо набір у перші класи на 2018-19 н.р.

Ліцей «Оріяна» проводить набір у перші класи на 2019-20 н.р. Набір проводиться у 4 класи за програмами Нової української школи . Один клас, при бажанні батьків, буде працювати за програмою «Інтелект України», адаптованою до вимог НУШ.

Детальна інформація про проекти на сайтах http:// intellect-ukraine.org   та http://nus.org.ua/

Адаптаційні заняття триватимуть з 30 січня до 30 квітня 2019 року. На завершення відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.

Для зарахування в ліцей «Оріяна» потрібно подати:

• заяву батьків,
  • копію свідоцтва про народження,
  • медичну довідку (форма №086-1/0),
  • копію документа , що підтверджує місце проживання ( для першочергового зарахування)
  • папку-файл для документів.

Запис проводить заступник директора з НВР п.Ярославська Н.А. у середу, четвер з 16.00 до 18.00
год.
Для п’ятикласників планується відкриття класів з поглибленим вивченням англійської мови та з
пропедевтичним вивченням економіки.