Останній дзвоник та Останній урок

Продзвенів Останній дзвінок для випускників. Цього року 20-й випуск в історії закладу. 58 молодих людей покидають ліцей. Серед випускників чимало учасників УНТ «Золотий Олімп». Добру пам’ять про себе залишають Бакай Ольга, Баландюх Юлія, Дах Любомир, Іванович Софія, Молодько Дмитро, Чорна Катерина, Мандракова Марія, Костюк Андрій та ряд інших. Вони передали книгу «Золотого Олімпу» учням 10-го класу Прокопчук Юлії, Петришин Ользі,Ярославському Володимиру.
По закінченні лінійки – Останній урок, як традиція Оріяни. Привітання, напутні слова, нагородження і враження випускників від навчання.